Proline Kedi Maması Yorumları ve İçerik Analizi

Proline Kedi Maması Yorumları İçerik Analizi

Proline orta segment mamalar arasında düz bir kalite çizgisinde stabil şekilde ilerleyen ödün vermeyen bir mama olarak hafızalarımıza yer etmiş bir mamadır. Peki proline kedi maması sağlıklı mıdır? Propline Kedi Maması kullananların yorumları ne diyor? Proline mamayı kedim yer mi? gibi soruların cevaplarını bu içeriğimizde cevaplıyoruz.

Proline kedi maması, içeriğinde bolca hayvansal protein barındıran taurin gibi bileşenleri de içerisinde barındıran mineral, vitamin gibi ihtiyaçları içerisinde bulunduran besin ögelerine sahip bir mamadır.

Proline Kedi Maması İçeriği (İçerik analizi)

İÇİNDEKİLER: İşlenmiş Hayvansal Protein, Buğday, Mısır, Hayvansal Yağ, Buğday Kepeği, Mısır Gluteni, Kurutulmuş Şeker Pancarı, Tavuk Ciğeri Aroması, Tuz, Keten Tohumu, Kuru Bira Mayası, Taurin.

Mineraller: Kalsiyum, Fosfor, Sodyum, İyot, Çinko, Bakır, Potasyum Klorür, Demir, Selenyum.

Vitaminler: Vit. A, Vit. D, Vit. E, Vit. C, Vit. B1 – B2 – B3 (Niasin) – B6 – B12 -B7 (Biotin) – B9 (Folik Asit), Vit. K, Kolin, Kalsiyum Pantotean.

Proline Kedi Maması Sağlıklı mıdır?

Proline kedi maması uzun yıllardır Türkiye’de kullanılan kalite standartları bakımından sağlıklı saydığımız kedi mamaları arasındadır. Gönül rahatlığı ile ister evdeki kedilerinize ister sokakta beslediğiniz dostlarımıza verebilirsiniz.

Proline Kedi Maması Yorumları

Proline kedi maması kullananların çeşitli platform ve bizlere göndermiş oldukları yorumları aşağıda listeledik. Aynı zamanda sizde bu mamayı kullanıyor iseniz geri dönüşleri alt kısımdaki yorum bölümünden paylaşarak daha fazla kişiyi bilgilendirebilirsiniz.

Maddi sebeplerden dolayı kedilerime kaliteli mama veremiyordum fakat veterinerim bu mamayı önerdi ve artık kaliteli mama yediriyorum diyebilirim..

Mama var mama var. Kesinlikle bu mamayı herkese öneriyorum

Fiyat olarak memnunum kalite olarak zaten memnun olmasam kullanmam o kadar diyorum

ben bu mamayı sokak kedilerim için veriyorum iyilik yapalım derken kalitesiz mama vererek kedilere kötülük yapmayalım

Arkadaşlar bu mama için yapmış olduğumuz inceleme ve listelemiş olduğumuz kullanıcı yorumları bu kadar. Şimdi inceleme sonucuna geçelim.

BUNU OKU:  Enjoy Kedi Maması Analizi ve Yorumları

Sonuç:

Proline kalite bakımından A not alacak kadar iyi bir mama demek istiyorum. Çünkü fiyat/performans kategorisindeki en birinci mamadır kendisi. Tat olarak kediler bu mamayı sevmekte hatta ve hatta çeşidinizi değiştirdiğinizde bile bu mamayı burun kıvırmadan yemektedir. Örneğin tavuklu proline veriyorsunuz fakat balıklıya geçmek istediniz farketmiyor, yine severek yiyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir