Gizlilik ve Kullanım Şartları

1- Üyelerimize daha güvenli bir internet ortamı sağlamak her zaman birinci öncelikli konumuz olacaktır. Bundan dolayı, üyelerimizin kendilerini rahat hissetmeleri ve site içi işlemleri yaparken şüphe duymamaları için bazı gizlilik hakları tanıdık. mamambitti.com olarak üyelerimizin, sahip oldukları bu haklar, aşağıda sıralanmıştır:


1(a)- Elektronik posta adresiniz başta olmak üzere bize verdiğiniz iletişim bilgileriniz hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır. Ancak mamambitti.com olarak siz değerli üyelerimiz için yaptığımız kampanyalar bizim tarafımızdan isterseniz size bildirilecektir. Size gönderilecek bülten maillerindeki mail almak istemediğinize dair linklere tıklayarak listelerden kendinizi çıkarabilirsiniz.

1(b)- Bize verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgileriniz, sizin onayınız dışında diğer üyelere ve firmalara açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, mamambitti.com olarak sitemizin kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek amacıyla kullanılacaktır. Gerektiğinde üyeliğinizi iptal ederek tüm bilgilerinizi sistemden silebilir veya sadece e-bülten bildirilerinden çıkabilirsiniz.

 

2- Üye olurken doldurduğunuz bilgiler https:// uzantılı ve tamamen güvenli ssl bağlantılı sayfalar aracılığı ile olmaktadır. Üyelik formunu doldururken sizden istenen kişisel ve iletişim bilgilerinizden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde bize bildirebilirsiniz. Bize vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz. Zorunlu olanlar işareti ile belirtilmiştir.

 

3- mamambitti.com olarak alışveriş sitemizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktayız. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.

 

4- Güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken en önemli unsur alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitemizden bağımsız olarak 256 bit ssl (secure sockets layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

 

5- Online olarak kredi kartı ile verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin güvenilirliği firmamız tarafından kredi kartları dolandırıcılığına karşı denetlenmektedir. Bu yüzden, mamambitti.com sitemizden ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal ve adres/telefon bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gereklidir. Bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşteri ile veya ilgili banka ile irtibata geçilmektedir.

 

6- Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 256 bit ssl güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu sistem kırılması mümkün olmayan bir uluslararası bir şifreleme standardıdır.

 

7- Bilgi hattı veya müşteri hizmetleri servisi bulunan ve açık adres ve telefon bilgilerinin belirtildiği internet alışveriş siteleri günümüzde daha fazla tercih edilmektedir. Bu sayede aklınıza takılan bütün konular hakkında detaylı bilgi alabilir, online alışveriş hizmeti sağlayan firmanın güvenirliği konusunda daha sağlıklı bilgi edinebilirsiniz.

 

 

Not: İnternet alışveriş sitelerinde firmanın açık adresinin ve telefonun yer almasına dikkat edilmesini tavsiye ediyoruz. Alışveriş yapacaksanız alışverişinizi yapmadan ürünü aldığınız mağazanın bütün telefon/adres bilgilerini not edin. Eğer güvenmiyorsanız alışverişten önce telefon ederek teyit edin. mamambitti.com olarak firmamıza ait tüm bilgiler ve firma yeri belirtilmiştir.

 

İstisnai haller

 

Aşağıda belirtilen sınırlı hallerde firmamız, işbu "gizlilik politikası" hükümleri dışında kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir. Bu durumlar sınırlı sayıda olmak üzere;

 

1- Kanun, kanun hükmünde kararname, yönetmelik v.b. yetkili hukuki otorite tarafından çıkarılan ve yürürlülükte olan hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uymak;

 

2- Mağazamızın kullanıcılarla akdettiği "üyelik sözleşmesi"nin ve diğer sözleşmelerin gereklerini yerine getirmek ve bunları uygulamaya koymak amacıyla;

 

3- Yetkili idari ve adli otorite tarafından usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütümü amacıyla kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi;

 

4- Kullanıcıların hakları veya güvenliklerini korumak için bilgi vermenin gerekli olduğu hallerdir.

 

E-posta güvenliği

 

Mağazamızın müşteri hizmetlerine, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Firmamız e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.

 

Tarayıcı çerezleri

 

Teknik iletişim dosyası site hakkında durum ve tercihleri saklayarak internetinn kullanımını kolaylaştırır. Teknik iletişim dosyası, siteyi kaç kişinin ziyaret ettiğini, bir kişinin siteyi hangi amaçla, kaç kez ziyaret ettiğini ve ne kadar sitede kaldıkları hakkında istatistiksel bilgileri elde etmeye ve kullanıcılar için özel tasarlanmış kullanıcı sayfalarından dinamik olarak reklam ve içerik üretilmesine yardımcı olur. Teknik iletişim dosyası, ana bellekte veya e-postanızdan veri veya başkaca herhangi bir kişisel bilgi almak için tasarlanmamıştır. Tarayıcıların pek çoğu başta teknik iletişim dosyasını kabul eder biçimde tasarlanmıştır ancak kullanıcılar dilerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyasının gönderildiğinde uyarı verilmesini sağlayacak biçimde ayarları değiştirebilirler.

 

Firmamız, işbu "gizlilik politikası" hükümlerini dilediği zaman, mevcut her tür koşulu ve bilgiyi önceden herhangi bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer.

 

Bu ilkeler ile kişisel haklarınız bizim tarafımızdan teminat altına alınmıştır.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4