Makaleler » Köpek Maması » Appetite Köpek Maması Analizi ve Kullanıcı Yorumları

Appetite Köpek Maması Analizi ve Kullanıcı Yorumları

Ekonomik mamalar segmentinde değerlendirebileceğimiz ve stok sıkıntısı yaşatmayan mamalardan biridir. Appetite köpek mamaları %21/25 arası protein miktarı ile  yavru ve yetişkin köpeklerin severek yediği genel olarak yememe sorunu ile karşılaşılmadığı bir mamadır. Appetite pupy yavru köpek mamaları %25 protein oranı %14 yağ %10 ham kül ve %2,5 ham lif oranları ile sağlıklı bir şekilde büyümelerini destekleyen ve bütün gıda ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Özellikle içerdiği E vitamini sayesinde köpeğinizin bağışıklık sistemine destek vermektedir.  Köpeğinizin ihtiyacı olan günlük enerjiyi karşılayacak ve metabolizmanın da sağlıklı olarak çalışmasını sağlayacak yeterli mineraller mevcuttur.

Tavsiye edilen beslenme miktarlarını göz önünde bulundurarak tüketmeniz önerilir. Fakat bunun yanı sıra köpeğinizin egzersiz durumu ve hareketliği, varsa kilo problemlerine yada diğer faktörlere göre değerlendirmek doğru olacaktır. Tüm kuru mamalarda olduğu gibi köpeğinize mamalar ile birlikte bol içme suyu vermeniz önerilir. 

Appetite köpek maması kullanarak tecrübe edenlerin değerli yorumlarını yorumlar kısmında paylaşarak diğer hayvan dostlarına ışık tutması için lütfen yorumlarınızı esirgemeyiniz.

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4